Grafik i cennik

[table id=1 /]

[table id=3 /]

Grupa Juniorki – taniec Street Dance

Dziewczynki w wieku od 4 do 6 lat. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. w poniedziałek i czwartek od 15:20 do 16:05. Opłata miesięczna 100 zł. Dziewczynki występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Biorą udział w zawodach tanecznych: luty 2020 w Łebie, w marcu 2020 w Poznaniu, okolice kwietnia 2020 w Bydgoszczy oraz czerwiec 2020 w Kołobrzegu. Przewidywane występy podczas imprez w Darłowie. Obowiązuje dodatkowy strój estradowy (koszt około 100 zł + określone obuwie we własnym zakresie). Dla chętnych dres kadrowy (koszt około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa SuperStars – taniec Street Dance

Dzieci w wieku od 7 do 8 lat. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w poniedziałek i czwartek od 16:10 do 17:10. Opłata miesięczna 120 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Biorą udział w zawodach tanecznych: luty 2020 w Łebie, w marcu 2020 w Poznaniu, okolice kwietnia 2020 w Bydgoszczy, czerwiec 2020 w Kołobrzegu. Możliwe dodatkowe wyjazdy na zawody po wcześniejszej konsultacji z trenerem. Przewidywane występy podczas imprez w Darłowie. Obowiązuje dodatkowy strój estradowy (koszt około 100 zł + określone obuwie we własnym zakresie). Dla chętnych dres kadrowy (koszt około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Flow Kids – taniec Street Dance

Dzieci w wieku od 9 do 11 lat. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w poniedziałek i czwartek od 17:15 do 18:15. Opłata miesięczna 120 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Biorą udział w zawodach tanecznych: w lutym 2020 w Łebie, w marcu 2020 w Poznaniu, okolice kwietnia 2020 w Bydgoszczy, czerwiec 2020 w Kołobrzegu. Możliwe dodatkowe wyjazdy na zawody po wcześniejszej konsultacji z trenerem. Przewidywane występy podczas imprez w Darłowie. Obowiązuje dodatkowy strój estradowy (koszt około 100 zł + określone obuwie we własnym zakresie). Dla chętnych dres kadrowy (koszt około 150 zł). Dzieci obowiązkowo biorą udział w dodatkowych, cyklicznych warsztatach z zaproszonym instruktorem (planowane 4 zjazdy w wybrany weekend). Wówczas miesięczna opłata wynosi 150 zł. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Original Squad (OG’) – taniec Street Dance

Dziewczęta w wieku od 12 do 15 lat. Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w poniedziałek i czwartek od 18:20 do 19:20. Opłata miesięczna 120 zł. Grupa występuje dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Dziewczęta biorą udział w zawodach tanecznych: w lutym 2020 w Łebie, w marcu 2020 w Poznaniu, okolice kwietnia 2020 w Bydgoszczy, czerwiec 2020 w Kołobrzegu. Możliwe dodatkowe wyjazdy na zawody po wcześniejszej konsultacji z trenerem. Przewidywane występy podczas imprez w Darłowie. Obowiązuje dodatkowy strój estradowy (koszt około 150 zł + określone obuwie we własnym zakresie). Dla chętnych dres kadrowy (koszt około 150 zł). Dziewczęta obowiązkowo biorą udział w dodatkowych, cyklicznych warsztatach z zaproszonym instruktorem (planowane 4 zjazdy w wybrany weekend). Wówczas miesięczna opłata wynosi 150 zł. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Skills Open – taniec Street Dance

Dziewczęta od lat 13. Treningi odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 min. we wtorek od 18:10 do 19:10. Opłata miesięczna 80zł. Trenujemy dla przyjemności, pasji i zdrowia. Uczestniczki na każdych zajęciach uczą się jednej choreografii w stylu: Dancehall, Hip-Hop, Waacking, Videoclip, House Dance. Mają możliwość korzystania z cyklicznych warsztatów z zaproszonymi gośćmi (dodatkowy koszt). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Fit-Kids 1 – gimnastyka, akrobatyka, elementy tańca

Dzieci w wieku od 4 do 6 lat na poziomie podstawowym. Treningi obywają się 2 razy w tygodniu po 45 min. w środę i piątek od 15:20 do 16:05. Opłata miesięczna 150 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Wybrane solistki będą brały udział w zawodach: listopad 2019 w Gdańsku, okolice kwietnia 2020 w Gdańsku (osoby zakwalifikowane jadą na Mistrzostwa Europy i Świata w maju 2020) oraz czerwiec 2020 okolice Gdańska. Solistki pracują nad indywidualnym układem podczas lekcji prywatnych (45 min. 60 zł, 1h 80 zł) oraz w 5 osobowych grupach w ustalony wtorek od godz. 17:05 do 18:05 (1h 30 zł). Solistki obowiązuje strój estradowy (we własnym zakresie po uzgodnieniu z trenerem) oraz dres kadrowy (około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Fit-Kids 2 – gimnastyka, akrobatyka, elementy tańca

Dzieci wieku od 7 do 11 lat na poziomie podstawowym. Treningi obywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w środę i piątek od 16:10 do 17:10. Opłata miesięczna 150 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Wybrane solistki będą brały udział w zawodach: listopad 2019 w Gdańsku, okolice kwietnia 2020 w Gdańsku (osoby zakwalifikowane jadą na Mistrzostwa Europy i Świata w maju 2020) oraz czerwiec 2020 okolice Gdańska. Solistki pracują nad indywidualnym układem podczas lekcji prywatnych (45 min. 60 zł, 1h 80 zł) oraz w 5 osobowych grupach w ustalony wtorek od godz. 17:05 do 18:05 (1h 30 zł). Solistki obowiązuje strój estradowy (we własnym zakresie po uzgodnieniu z trenerem) oraz dres kadrowy (około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Fit-Kids 3 – gimnastyka, akrobatyka, elementy tańca

Dzieci wieku od 6 do 13 lat na poziomie średnio zaawansowanym. Treningi obywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w środę i piątek od 17:15 do 18:15. Opłata miesięczna 150 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Wybrane solistki będą brały udział w zawodach: listopad 2019 w Gdańsku, okolice kwietnia 2020 w Gdańsku (osoby zakwalifikowane jadą na Mistrzostwa Europy i Świata w maju 2020) oraz czerwiec 2020 okolice Gdańska. Solistki pracują nad indywidualnym układem podczas lekcji prywatnych (45 min. 60 zł, 1h 80 zł) oraz w 5 osobowych grupach w ustalony wtorek od godz. 17:05 do 18:05 (1h 30 zł). Solistki obowiązuje strój estradowy (we własnym zakresie po uzgodnieniu z trenerem) oraz dres kadrowy (około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Fit-Kids 4 – gimnastyka, akrobatyka, elementy tańca

Dzieci wieku od 9 do 14 lat na poziomie zaawansowanym. Treningi obywają się 2 razy w tygodniu po 60 min. w środę i piątek od 18:20 do 19:20. Opłata miesięczna 150 zł. Dzieci występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Wybrane solistki będą brały udział w zawodach: listopad 2019 w Gdańsku, okolice kwietnia 2020 w Gdańsku (osoby zakwalifikowane jadą na Mistrzostwa Europy i Świata w maju 2020) oraz czerwiec 2020 okolice Gdańska. Solistki pracują nad indywidualnym układem podczas lekcji prywatnych (45 min. 60 zł, 1h 80 zł) oraz w 5 osobowych grupach w ustalony wtorek od godz. 17:05 do 18:05 (1h 30 zł). Solistki obowiązuje strój estradowy (we własnym zakresie po uzgodnieniu z trenerem) oraz dres kadrowy (około 150 zł). Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Grupa Fit-Kids 5 – gimnastyka, akrobatyka, taniec

Dzieci w wieku od 7 do 12 lat na poziomie podstawowym. Treningi odbywają się jeden raz w tygodniu po 60 min. we wtorek od 16:00 do 17:00. Opłata miesięczna 80 zł. Dzieci trenują dla przyjemności, pasji i zdrowia. Występują dla rodziców dwa razy w roku: podczas zimowych pokazów w grudniu oraz gali zakończenia sezonu w czerwcu. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”.

Zumba Fitness

Zajęcia dla dorosłych, odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 min. w środę i piątek od 19:30 do 20:30. Ćwiczymy dla przyjemności, pasji i zdrowia. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”. Karnet obowiązuje od dnia zakupy przez kolejnych 30 dni. Posiadając jeden karnet można korzystać z dowolnych zajęć z oferty dla dorosłych. W przypadku odwołania zajęć przez instruktora istnieje możliwość odrobienia ich w innej grupie lub karnet przesuwa się o kolejne wejście.

Strong By Zumba

Zajęcia dla dorosłych, odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 min. w poniedziałek i czwartek od 19:30 do 20:30. Ćwiczymy dla przyjemności, pasji i zdrowia. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”. Karnet obowiązuje od dnia zakupy przez kolejnych 30 dni. Posiadając jeden karnet można korzystać z dowolnych zajęć z oferty dla dorosłych. W przypadku odwołania zajęć przez instruktora istnieje możliwość odrobienia ich w innej grupie lub karnet przesuwa się o kolejne wejście.

Mash It Up Dancehall Fitness Class

Zajęcia dla dorosłych, odbywają się jeden raz w tygodniu po 60 min. we wtorek od 19:30 do 20:30. Ćwiczymy dla przyjemności, pasji i zdrowia. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”. Karnet obowiązuje od dnia zakupy przez kolejnych 30 dni. Posiadając jeden karnet można korzystać z dowolnych zajęć z oferty dla dorosłych. W przypadku odwołania zajęć przez instruktora istnieje możliwość odrobienia ich w innej grupie lub karnet przesuwa się o kolejne wejście.

High Heels – taniec na obcasach

Cykliczne zajęcia dla dorosłych. Ćwiczymy dla przyjemności, pasji i zdrowia. Opis zajęć znajduje się w zakładce „oferta”. Karnet obowiązuje od dnia zakupy przez kolejnych 30 dni. Posiadając jeden karnet można korzystać z dowolnych zajęć z oferty dla dorosłych.

Opłaty za poszczególne m-ce 2019/2020:

IX.2019 – 4 tyg. zajęć -pełna opłata

X.2019 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata

XI.2019 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata 

XII.2019 – 3 tyg. zajęć – pełna opłata (w ramach pełnej opłaty zimowe pokazy z prezentami dla wszystkich uczestników zajęć)

I.2020 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata

II.2020 – 2 tyg. zajęć – pełna opłata (w drugim tygodniu ferii zimowych – warsztaty taneczne dla chętnych oraz odrabianie zajęć. Dokładny grafik w zakładce „kalendarz” – luty).

III. 2020 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata

IV.2020 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata

V.2020 – 4 tyg. zajęć – pełna opłata

VI.2019 – 3 tyg. zajęć – pełna opłata (w ramach pełnej opłaty uroczyste zakończenie roku z upominkami dla wszystkich uczestników)

Dni wolne od zajęć oraz daty występów, wyjazdów na zawody są zaznaczone w zakładce „kalendarz”. Terminy turniejów, warsztatów, które nie są jeszcze znane, będą umieszczane na bieżąco.