Osiągnięcia S-TEN

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 09.06.2019 Banino

  • 1 miejsce Hanna Szarejko do lat 11
  • 2 miejsce Majka Stojewska do lat 9
  • 2 miejsce Amelia Perczak do lat 8
  • 2 miejsce Milena Radzik do lat 12
  • 3 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 11
  • 3 miejsce Hanna Mojsym do lat 10
  • 3 miejsce Hanna Szarejko i Milena Radzik duet
  • 4 miejsce Oliwia Jakubik do lat 8
  • 4 miejsce Eliza Zittermann do lat 11
  • 5 miejsce Hanna Nejman do lat 9
  • 5 miejsce Hanna Choma do lat 8
  • 6 miejsce Michalina Tyrańska do lat 9
  • 8 miejsce Natasza Długasiewicz do lat 12
  • 8 miejsce Eliza Zittermann i Hanna Mojsym duet 
  • 9 miejsce Amelia Kierszniewska do lat 12

Rytm Ulicy Kids, 08.06.2019 Piła

  • 5 miejsce Flow Kids Formacja Hip-Hop do lat 10  
  • Top 8 Wiktoria Makarska poziom master

Kołobrzeski Konkret Taneczny, 01.06.2019 Kołobrzeg

  • 1 miejsce Dominik Zięba Hip Hop solo do lat 11
  • 1 miejsce Wiktoria Makarska Hip Hop solo do lat 8
  • 1 miejsce Wiktoria Makarska Dancehall solo open
  • 1 miejsce Maria Zięba Hip Hop solo do lat 6
  • 1 miejsce Weronika Hały Dancehall solo powyżej 15 lat
  • 1 miejsce SuperStars Hip Hop formacje do lat 8
  • 1 miejsce Flow Kids Dancehall formacje
  • 2 miejsce Ina Walczuk Hip Hop solo do lat 6
  •  2 miejsce Lena Sapieja Dancehall solo open
  • 3 miejsce Antonina Dusza Hip Hop solo do lat 8
  • 3 miejsce Aleksandra Twardowska Dancehall solo open
  • 3 miejsce SuperStars Dancehall formacje
  • 3 miejsce Flow Kids Hip Hop formacje do lat 11
  • 4 miejsce Fajny Squad Hip Hop formacje do lat 11
  • 5 miejsce Maja Oleksiak Hip Hop solo do lat 8
  • 7 miejsce Miłosz Stachowski Hip Hop solo do lat 11
  • 7 miejsce Weronika Hały Hip Hop solo powyżej 15 lat 

Mistrzostwa Świata Fit-Kids & Fitness Aerobic, 11.05.2019 Budapeszt, Węgry

  • 1 miejsce Hanna Szarejko kat A+ lat 11
  • 2 miejsce Hanna Choma kat. A lat 8
  • 2 miejsce Weronika Hały kat. A Lat 18
  • 2 miejsce Maria Kowalska Kat. A Lat 6 
  • 3 miejsce Klaudia Świątkowsk kat. A+ lat 10
  • 3 miejsce Michalina Szczygieł kat. A Lat 5
  • 3 miejsce Oliwia Jakubik kat. A lat 8
  • 3 miejsce Amelia Perczak kat. A+ lat 8
  • 3 miejsce Majka Stojewska kat. A lat 9
  • 3 miejsce duety młodsze Martyna i Malwina Szczygieł 
  • 4 miejsce Milena Radzik kat. A+ Lat. 12
  • 4 miejsce Aleksandra Perżyło kat. A+ lat 11
  • 5 miejsca Martyna Szczygieł kat. A+ lat 11
  • 6 miejsce Natasza Długasiewicz  kat. A+ lat 12
  • 6 miejsce Hanna Nejman kat. A lat 8
  • 8 miejsce Malwina Szczygieł kat. A lat 11
  • Półfinał Hanna Suwała kat. A lat 12
  • Półfinał duety starsze Hanna Kozłowska i Aleksandra Perżyło
  • Półfinał duety starsze Milena Radzik i Hanna Szarejko

VI Ogólnopolski Turniej Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna”, 13.04.2019 Bydgoszcz

  • 4 miejsce ( na 37 duetów!) Lena Sapieja i Aleksandra Twardowska Hip-Hop duety do lat 11
  • 4 miejsce (na 23 solistów) Maria Barancewicz Hip-Hop solo do lat 6
  • 5 miejsce (na 23 solistów) Lena Kopal Hip-Hop solo do lat 6
  • 8 miejsce (na 83 solistów!!) Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 8
  • 5 miejsce (na 11 zespołów) Flow Kids Hip-Hop formacje do lat 11 zaawansowani
  • 7 miejsce (na 23 solistów) Ina Walczuk Hip-Hop solo do lat 6
  • 7 miejsce Maria Kowalska (na 23 solistów) Hip-Hop solo do lat 6
  • 5 miejsce SuperStars Hip-Hop formacje do lat 8 debiuty
  • 6 miejsce Juniorki Hip-Hop formacje do lat 8 debiuty

VII Mistrzostwa Polski Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 07.04.2019 Gdańsk

  • 1 miejsce duet powyżej lat 11 Hanna Szarejko i Milena Radzik
  • 1 miejsce Natalia Cichocka do lat 6
  • 1 miejsce Hanna Szarejko do lat 11
  • 1 miejsce Weronika Hały do lat 18
  •  3 miejsce Maria Kowalska do lat 6
  • 3 miejsce Majka Stojewska do lat 9
  • 4 miejsce Lena Suszek do lat 6
  • 4 miejsce Amelia Perczak do lat 8
  • 4 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 10
  • 5 miejsce duet powyżej lat 11 Hanna Kozłowska i Aleksandra Perżyło
  • 5 miejsce Michalina Szczygieł do lat 6
  • 5 miejsce Michalina Tyrańska do lat 9
  • 5 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 11
  • 5 miejsce Milena Radzik do lat 12
  • 6 miejsce Hanna Choma do lat 8
  • 6 miejsce Oliwia Jakubik do lat 8
  • 6 miejsce duet do lat 11 Malwina i Martyna Szczygieł
  • 7 miejsce Alicja Majda do lat 8
  • 7 miejsce Hanna Nejman do lat 9
  • 7 miejsce Martyna Szczygieł do 11
  • 7 miejsce Natasza Długasiewicz do lat 12
  • 11 miejsce Hanna Suwała do lat 12
  • 11 miejsce Maja Pociecha do lat 10
  • 15 miejsce Malwina Szczygieł do lat 10
  • Michalina Szczygieł nagroda dla najmłodszej zawodniczki

V Debiuty Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 06.04.2019 Gdańsk

  • 1 miejsce duet Malwina i Martyna Szczygieł
  • 1 miejsce Maria Kowalska do lat 6
  • 1 miejsce Amelia Perczak do lat 8
  • 1 miejsce Milena Radzik do lat 12
  • 1 miejsce Weronika Hały do lat 18
  • 1 miejsce Hanna Mojsym do lat 10
  • 2 miejsce Natalia Cichocka do lat 6
  • 2 miejsce Oliwia Jakubik do lat 8
  • 3 miejsce duet Hanna Szarejko i Milena Radzik
  • 4 miejsce duet Eliza Zittermann i Hanna Mojsym
  • 4 miejsce Michalina Szczygieł do lat 6
  • 4 miejsce Hanna Choma do lat 8
  • 4 miejsce Eliza Zittermann do lat 11
  • 4 miejsce Alicja Majda do lat 8
  • 5 miejsce duet Hanna Kozłowska i Aleksandra Perżyło
  • 5 miejsce Lena Suszek do lat 6

Dancehall Or Die, 16.03.2019 Swarzędz

  • 1 miejsce Flow Kids mini formacja do lat 11
  • 2 miejsce SuperStars mini formacja do lat 11
  • 2 miejsce ( na 11 zespołów) Original Squad formacja 12-16 lat
  • 3 miejsce Juniorki mini formacja do lat 11

Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Sławieńskiego, 15.03. 2019 Postomino

  • 1 miejsce Malwina i Martyna Szczygieł Junior Roku 2018

Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca W Regionie Słupskim, 9.02.2019 Słupsk

  • 2 miejsce Hanna Szarejko
  • 3 miejsce Hanna Nejman

Stypendia sportowe burmistrza Darłowa, 01.03.2019 Darłowo

Stypendia sportowe za osiągnięcia w roku 2018 wyniki z rąk burmistrza Darłowa Pana Arkadiusza Klimowicza otrzymały:

  • Malwina Szczygieł
  • Martyna Szczygieł
  • Natalia Cichocka
  • Maria Kowalska
  • Aleksandra Perżyło
  • Anastazja Wac
  • Klaudia Świątkowska
  • Lena Suszek
  • Amelia Kierszniewska

XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego, 20.01.2019 Łeba

  • 1 miejsce Weronika Hały House solo powyżej lat 15
  • 1 miejsce Natasza Długasiewicz Dancehall solo do lat 11
  • 2 miejsce Julia Kowalewska Hip-Hop solo powyżej lat 15
  • 2 miejsce Julia Kowalewska Popping solo powyżej lat 15
  • 2 miejsce Natalia Popow Dancehall solo do lat 11
  • 2 miejsce Flow Kids formacja Hip-Hop 7-10 lat
  • 2 miejsce Aleksandra Twardowska i Lena Sapieja duet do lat 11
  • 3 miejsce Julia Kowalewska House solo od lat 15
  • 3 miejsce Original Squad Hip-Hop formacje 12-15 lat
  • 3 miejsce Original Squad Dancehall formacja 12-15 lat
  • 3 miejsce Aleksandra Twardowska Hip-Hop solo debiuty do lat 11
  • 3 miejsce Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 8
  • 4 miejsce Weronika Hały Hip-Hop solo od lat 15
  • 4 miejsce Flow Kids Dancehall formacje do lat 15
  • 4 miejsce SuperStars Hip-Hop formacje do lat 8
  • 5 miejsce Julia Kowalewska Dancehall solo od lat 15
  • 5 miejsce Martyna Szczygieł Hip-Hop solo debiuty do lat 11
  • 5 miejsce Juniorki formacja Hip-Hop do lat 8

Odkrywamy Talenty, 13.01.2019 Darłowo

  • 1 miejsce Hanna Szarejko nagroda główna
  • 1 miejsce Original Squad nagroda w kategorii do lat 12

Samorządowe Spotkanie Noworoczne Burmistrza Darłowa Arkadiusza Klimowicza, 10.01.2019 Darłowo

Nagroda dla Eweliny Nidzgorskiej za krzewienie kultury tanecznej wśród dzieci i młodzieży, za zaangażowanie i udział w miejskich wydarzeniach, a także szereg spektakularnych sukcesów na krajowych i międzynarodowych scenach tanecznych, gdzie dzieci z Darłowa wielokrotnie zdobywały miejsca na podium.

V Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak, 25.11.2018 Gdańsk

  • 1 miejsce Hanna Szarejko do lat 10
  • 2 miejsce Amelia Perczak do lat 7
  • 2 miejsce Majka Stojewska do lat 8
  • 2 miejsce Natalia Cichocka do lat 5
  • 3 miejsce Maria Kowalska do lat 5
  • 3 miejsce Oliwia Jakubik do lat 7
  • 3 miejsce Anastazja Wac do lat 14
  • 4 miejsce Hanna Choma do lat 7
  • 4 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 10
  • 4 miejsce Lena Suszek do lat 5
  • 5 miejsce Hanna Suwała do lat 11
  • 5 miejsce Michalina Tyrańska do lat 8
  • 5 miejsce Julia Jankowska do lat 7
  • 6 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 7 miejsce Helena Jakubowska do lat 8
  • 8 miejsce Martyna Szczygieł do lat 10
  • 9 miejsce Eliza Zittermann do lat 10
  • 10 Malwina Szczygieł do lat 10

Mistrzostwa Świata Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 24.11.2018 Gdańsk

  • 1 miejsce Natalia Cichocka do lat 5
  • 1 miejsce Hanna Choma do lat 7
  • 1 miejsce duet Malwina i Martyna Szczygieł
  • 2 miejsce Majka Stojewska do lat 8
  • 2 miejsce Amelia Perczak do lat 7
  • 3 miejsce Maria Kowalska do lat 5
  • 3 miejsce Hanna Szarejko do lat 10
  • 4 miejsce Amelia Kierszniewska do lat 11
  • 4 miejsce Anastazja Wac do lat 16
  • 4 miejsce Lena Suszek do lat 5
  • 4 miejsce Oliwia Jakubik do lat 7
  • 5 miejsce Julia Jankowska do lat 7
  • 5 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 5 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 9
  • 5 miejsce Hanna Suwała do lat 11
  • 6 miejsce Michalina Tyrańska do lat 8
  • 6 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 10
  • 8 miejsce Martyna Szczygieł do lat 10
  • 8 miejsce Helena Jakubowska do lat 8
  • 9 miejsce Anastazja Jędrzejczyk do lat 10
  • 10 miejsce Malwina Szczygieł do lat 10
  • Natalia Cichocka nagroda dla najmłodszej zawodniczki

Dancehall Master World Choreo, 17.11.2018 Poznań

  • Nagroda Grand Prix dla formacji Skills powyżej lat 16
  • 4 miejsce Original Squad formacja do lat 12
  • 6 miejsce Flow Kids formacja do lat 12

Stypendia Prezydenta Miasta Słupska, 03.10.2018 Słupsk

Stypendium artystyczne za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 dla Hanny Szarejko z rąk prezydenta Słupska Pana Roberta Biedronia.

Wyróżnienia burmistrza Sławna Krzysztofa Frankensteina, 01.10.2018 Sławno

Nagroda z rąk burmistrza Sławna Pana Krzysztofa Frankensteina dla Majki Stojewskiej za szczególne osiągnięcia sportowe w latach 2017-2018

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 09.06.2018 Banino

  • 1 miejsce Michalina Tyrańska do lat 8
  • 1 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 9
  • 1 miejsce Zuzanna Mirek do lat 10
  • 1 miejsce Natasza Długasiewicz inne formy tańca
  • 1 miejsce duet Malwina i Martyna Szczygieł inne formy tańca
  • 2 miejsce Majka Stojewska do lat 8
  • 2 miejsce duet Natalia Popow i Natasza Długasiewicz inne formy tańca
  • 3 miejsce Hanna Szarejko do lat 10
  • 3 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 4 miejsce Amelia Kierszniewska do lat 11
  • 4 miejsce Natalia Popow inne formy tańca
  • 4 miejsce Anastazja Wac do lat 14
  • 5 miejsce Hanna Suwała do lat 11
  • 5 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 10
  • 6 miejsce Hanna Kozłowska do lat 11
  • 7 miejsce Martyna Szczygieł do lat 10
  • 7 miejsce Malwina Szczygieł do lat 10
  • 8 miejsce Aleksandra Drozdenko do lat 10

Rytm Ulicy Kids, 09.06.2018 Piła

  • 3 miejsce (spośród 55 uczestników) Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 6
  • Top 8 Klaudia Jacewicz Hip-Hop solo do lat 6

Szkolne Talenty, 05.06.2018 Darłowo

  • 1 miejsce Hanna Suwała
  • 3 miejsce Hanna Kozłowska

Sesja Rady Miasta Darłowa Arkadiusza Klimowicza, 24.05.2018 Darłowo

Wręczenie listu gratulacyjnego z rąk burmistrza Arkadiusza Klimowicza dla Klaudii Świątkowskiej za zdobycie tytuły Mistrzyni Europy.

Mistrzostwa Europy Fitness Fit-Kids & Fitness Aerobic, 12.05.2018 Zagrzeb Chorwacja

  • 1 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 9
  • 1 miejsce Zuzanna Mirek do lat 10
  • 2 miejsce Hanna Szarejko do lat 10
  • 3 miejsce Majka Stojewska do lat 8

V Ogólnopolski Turniej Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna”, 20.04.2018 Bydgoszcz

  • 1 miejsce Juniorki formacja Hip-Hop kat. przedszkolaki
  • 1 miejsce Lena Kopal Hip-Hop solo do lat 6
  • 2 miejsce SuperStars Dancehall formacje 12-15 lat
  • 4 miejsce Skills Dancehall formacje 12-15 lat

VI Mistrzostwa Polski Fitness Fit-Kid & Fitness Aerobic, 08.04.2018 Gdańsk

  • 1 miejsce Hanna Szarejko do lat 10
  • 3 miejsce Majka Stojewska do lat 8
  • 3 miejsce Zuzanna Mirek do lat 10
  • 3 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 9
  • 6 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 8 miejsce Helena Jakubowska do lat 8

IV Debiuty Fitness Fit-Kid & Fitness Aerobic, 07.04.2018 Gdańsk

  • 2 miejsce Majka Stojewska do lat 8
  • 2 miejsce Aleksandra Perżyło do lat 10
  • 2 miejsce Hanna Suwała do lat 11
  • 4 miejsce Michalina Tyrańska do lat 8
  • 5 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 5 miejsce Hanna Kozłowska do lat 11
  • 6 miejsce Oliwia Lebioda do lat 15
  • 6 miejsce Martyna Szczygieł do lat 10
  • 7 miejsce Helena Jakubowska do lat 8
  • 8 miejsce Malwina Szczygieł do lat 10
  • 9 miejsce Aleksandra Drozdenko do lat 10

Dancehall Or Die & Special Gyal, 17.03.2018 Swarzędz

  • 1 miejsce SuperStars Dancehall formacja do lat 11
  • 2 miejsce Skills Dancehall formacja 12-15 lat
  • Top 8 Natalia Popow Dancehall solo do lat 11
  • Top 16 Natasza Długasiewicz Dancehall solo do lat 11

Odkrywamy Talenty, 14.01.2018 Darłowo

  • 1 miejsce Klaudia Świątkowska nagroda główna
  • SuperStars nagroda publiczności
  • Matylda Bukowska i Angelika Szypulska duet wyróżnienie

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego, 07.01.2018 Łeba

  • 1 miejsce SuperStars Dancehall formacje do lat 11
  • 1 miejsce Natalia Popow Dancehall solo do lat 11
  • 1 miejsce SuperStars Hip-Hop formacje do lat 11
  • 2 miejsce Natasza Długasiewicz Dancehall solo do lat 11
  • 2 miejsce Natalia Popow Hip-Hop solo do lat 11
  • 2 miejsce Julia Kowalewska Dancehall solo od lat 15
  • 2 miejsce Dominik Zięba Hip-Hop solo do lat 8
  • 2 miejsce Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 8
  • 2 miejsce Julia Kowalewska House solo od lat 15
  • 2 miejsce Julia Kowalewska Popping solo od lat 15
  • 3 miejsce Skills Dancehall formacja 12-15 lat
  • 3 miejsce Juniorki Hip-Hop formacje do lat 8
  • 3 miejsce SuperStars Dancehall mini formacja do lat 11
  • 3 miejsce Flow Kids Hip-Hop formacje do lat 11
  • 3 miejsce Malwina i Martyna Szczygieł Hip-Hop duet do lat 11
  • 4 miejsce Julia Kowalewska Hip-Hop solo od lat 15
  • 4 miejsce Skills Hip-Hop formacje 12-15 lat

Dancehall Master World Choreo, 18.11.2017 Poznań

  • 4 miejsce (na 18 zespołów) Skills Dancehall formacje
  • 5 miejsce SuperStars Dancehall formacje do lat 12

VII Poznański Turniej Tańca Ulicznego „Groove Contest”,17.11.2017 Poznań

  • 3 miejsce Martyna Natkańska i Natalia Popow duet Street Dance do lat 12
  • 4 miejsce Bianka Michalak Hip-Hop solo do lat 8
  • Top 10 Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 8

IV Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak, 01.10.2017 Gdańsk

  • 1 miejsce Miłosz Stachowski do lat 10 inne formy tańca
  • 2 miejsce Nikola Lach i Hanna Suszek duet od lat 10 inne formy tańca
  • 2 miejsce Natalia Popow do lat 10 inne formy tańca
  • 3 miejsce Hanna Szarejko do lat 9
  • 3 miejsce Natasza Długasiewicz do lat 10 inne formy tańca
  • 3 miejsce Martyna Natkańska od lat 10 inne formy tańca
  • 3 miejsce Martyna Natkańska i Natalia Popow duet od lat 10 inne formy tańca
  • 4 miejsce Julia Kowalewska inne formy tańca
  • 4 miejsce Malwina i Martyna Szczygieł duet od lat 10 inne formy tańca
  • 4 miejsce Lena Sapieja do lat 10 inne formy tańca
  • 4 miejsce Aleksandra Leska do lat 10 inne formy tańca
  • 5 miejsce Judyta Tyrańska do lat 10 inne formy tańca
  • 5 miejsce Nikola Lach od lat 10 inne formy tańca
  • 6 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 87 miejsce Hanna Suszek do lat 12
  • 8 miejsce Aleksandra Drozdenko do lat 9
  • 9 miejsce Hanna Nejman do lat 8
  • 9 miejsce Katarzyna Byra do lat 10
  • 9 miejsce Klaudia Meger do lat 9
  • 10 miejsce Martyna Szczygieł do lat 10
  • 11 miejsce Michalina Tyrańska do lat 8
  • 11 miejsce Anastazja Wac do lat 13
  • 12 miejsce Dominika Tomczyk do lat 13
  • 12 miejsce Helena Jakubowska do lat 8
  • 13 miejsce Hanna Suwała do lat 10
  • 17 miejsce Zuzanna Koguciuk
  • Judyta Tyrańska wyróżnienie najmłodsza uczestniczka zawodów

VI Ogólnopolskie Zawody Tańca Hip-Hop & Dancehall „Dance Of Freedom – Nadmorskie Rytmy”, 04.06.2017 Łeba

  • 1 miejsce SuperStars Dancehall formacje do lat 15
  • 1 miejsce SuperStars Hip-Hop formacje do lat 11
  • 1 miejsce Oliwia Żurawska Hip-Hop solo do lat 8
  • 2 miejsce Dominik Zięba Hip-Hop do lat 8
  • 2 miejsce Natasza Długasiewicz Hip-Hop solo do lat 11
  • 2 miejsce Miłosz Stachowski Hip-Hop solo do lat 8
  • 2 miejsce Martyna Natkańska i Aleksandra Leska duet Hip-Hop do lat 11
  • 3 miejsce Flow Kids Hip-Hop formacje do lat 11
  • 3 miejsce Aleksandra Leska Hip-Hop solo do lat 11
  • 3 miejsce Martyna Natkańska Dancehall solo do lat 11
  • 4 miejsce Martyna Natkańska Hip-Hop solo do lat 11
  • 4 miejsce Juniorki Hip-Hop formacje do lat 11
  • 5 miejsce Natasza Długasiewicz Dancehall solo do lat 11
  • 5 miejsce Lena Sapieja Hip-Hop solo do lat 8
  • 5 miejsce Hanna Suwała Hip-Hop solo do lat 11

IV Ogólnopolski Turniej Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna” 8/9.04.2017 Bydgoszcz

  • 1 miejsce Angelika Szypulska i Matylda Bukowska Dancehall duet 12-15 lat
  • 1 miejsce Laura Pietrzak Dancehall solo do lat 11
  • 2 miejsce Natalia Popow Dancehall solo do lat 11
  • 2 miejsce Martyna Natkańska i Aleksandra Leska Hip-Hop duet do lat 11
  • 2 miejsce Laura Pietrzak i Milena Janik Dancehall duety 12-15 lat
  • 2 miejsce Wiktoria Makarska Hip-Hop solo do lat 8
  • 3 miejsce Bianka Michalak Hip-Hop solo do lat 8
  • 3 miejsce Nikola Lach Dancehall solo do lat 15
  • 3 miejsce Skills Hip-Hop formacje 12-15 lat
  • 3 miejsce Flow Kids Hip-Hop formacje do lat 8
  • 4 miejsce Milena Janik Dancehall solo do lat 11
  • 4 miejsce SuperStars Hip-Hop formacje do lat 11
  • 5 miejsce Skills Dancehall formacje 12-15 lat
  • 5 miejsce Natasza Długasiewicz Dancehall solo 12-15 lat
  • 6 miejsce Martyna Natkańska Dancehall solo 12-15 lat
  • 7 miejsce Hanna Suwała Dancehall solo do lat 11
  • 8 miejsce SuperStars Dancehall formacje 12-15 lat
  • 8 miejsce (na 35 duetów) Malwina i Martyna Szczygieł Hip-Hop duet do lat 11

V Mistrzostwa Polski Fitness Fit-Kid & Fitness Aerobic, 02.04.2017 Gdańsk

  • 7 miejsce Klaudia Świątkowska do lat 9
  • 10 miejsce Aleksandra Drozdenko do lat 9

III Debiuty Fitness Fit-Kid & Fitness Aerobic, 01.04.2017 Gdańsk

  • 2 miejsce Anastazja Wac do lat 13
  • 3 Klaudia Świątkowska do lat 8
  • 5 miejsce Klaudia Meger do lat 9
  • 5 miejsce Maja Siemiątkowska do lat 13
  • 6 miejsce Dominika Tomczyk do lat 13
  • 8 miejsce Alicja Tokarek do lat 8
  • 8 miejsce Maja Pociecha do lat 8
  • 8 miejsce Laura Pietrzak do lat 10
  • 9 miejsce Natasza Długasiewicz do lat 10
  • 11 miejsce Aleksandra Drozdenko do lat 9
  • 11 miejsce Hanna Kozłowska do lat 10
  • 14 miejsce Milena Janik do lat 10

Dancehall Or Die, 18.03.2017 Poznań

  • 1 miejsce SuperStars Dancehall formacje do lat 11
  • 1 miejsce Skills Dancehall formacje 12-15 lat

Odkrywamy Talenty, 01.2017 Darłowo

  • Skills nagroda główna powyżej lat 12
  • SuperStars nagroda główna do lat 12

XI Festiwal Tańca Nowoczesnego, 08.01.2017 Łeba

  • 1 miejsce Flow Kids Hip-Hop mini formacja do lat 8
  • 1 miejsce Aleksandra Leska i Martyna Natkańska Hip-Hop duet do lat 11
  • 1 miejsce SuperStars Dancehall formacje do lat 11
  • 1 miejsce Martyna Natkańska Hip-Hop solo do lat 11
  • 2 miejsce Aleksandra Leska Hip-Hop solo do lat 11
  • 2 miejsce Bianka Michalak Hip-Hop solo do lat 8
  • 3 miejsce Natasza Długasiewicz Hip-Hop solo do lat 11
  • 3 miejsce Martyna Natkańska Dancehall solo do lat 11
  • 4 miejsce Dominik Zięba Hip-Hop solo do lat 8
  • 6 miejsce Natasza Długasiewicz Dancehall solo do lat 11

VI Poznański Turniej Tańca Ulicznego „Groove Contest”, 18-20.11.2016 Poznań

  • 2 miejsce Martyna Natkańska i Natalia Popow Hip-Hop duety do lat 12

Szkolne Talenty, 21.06.2016 Darłowo

  • Anastazja Wac nagroda publiczności